KURUMSAL

Hakkımızda

2005 yılında Konya’da başlayan serüvenimiz hergeçen gün büyüyerek "Mobilya ve Dekarasyon" alanında  da hatırı sayılır bir yere ulaşmıştır.Temel ilkemiz "Müşteri Memnuniyeti" sloganı ile daima en iyi kalite ve kişiye özel tasarımlarla sizleri memnun etmeye çalışmaktır.

Amacı, kullanıcılarının yaşam alanlarına şıklık ve konfor katan ürünler üretmek olan Üstün Ataş Mobilya ortaya koyduğu Mobilya  tasarımlarında, hayatınızı kolaylaştıran fonksiyonel detaylar bulunmaktadır. Üretiminde birinci sınıf malzeme kullanılarak üretilen ürünlerimiz, uzun yıllar kullanım ömrü sunan, zamanın eskitemediği tasarımlar olarak yaşam alanlarını süslemektedir.

Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli faktörlerden biri olmaktadır. Müşterilerimizin taleplerini aldıktan sonra ürünleri sipariş formları ve sözleşme ile eksiksiz ve hatasız gönderilmesini sağlıyoruz.Ürünlerimiz müşterilerimizin mekanına ulaşmasından garanti süreleri içersinde ve sonrasında her türlü durumda müşterilerimizin yanındayız.

Başladığımız her yeni günü meslek aşkımızın vermiş olduğu heyecan ile sürdürmekteyiz. Üstün Ataş  Mobilya olarak yılların verdiği tecrübe ve siz değerli müşterilerimizin desteği ile daima yenilikleri, kaliteyi, konforu ve farklılığı sizlere sunuyoruz. Özel hissetmek ve hissettirmek amacı ile sizleri de mağazamıza bekliyoruz.

Türkiye’nin ve Dünya’nın
her yerine nakliye

7/24
Canlı Destek